OHSAS 18001

OHSAS 18001

İşyerlerinde ve çalışma alanlarında iş güvenliği ve sağlığı oldukça önemlidir. Çalışan işçi güvenliği ve ortamda oluşacak risklerin minimuma indirilmesi gerekmektedir. OHSAS 18001 belgesi bu oluşuma olanak sağlayan evraklardan biridir. İşyeri itibari, saygınlığı ve oluşacak iş güvenliği risklerini kontrol altında tutar. Firmamız Arsel Havalandırma OHSAS 18001 belgesine sahip olduğu gibi şirketinizinde belgeyi alabilmesi için gerekli olan yükümlülükleri yerine getirir.

ISO 9001

ISO 9001

Şirketlerin ve işyerlerinin bazı belgelere sahip olması gerekir. Bu belgelerin başında ISO 9001 gelir. Kalite yönetim standartı veya sistemi olarakta tabir edilen belge belli yükümlülüklerin yerine getirilmesi halinde alınmaktadır. Firmaların yada şirketlerin genel olarak kalite standartları bakımından yeterli olduğunu belirtmek için kullanılan belgedir. Arsel Havalandırma ISO 9001 belgesine sahip kalite standartları bakımından üst statü de bulunan şirketlerden biridir.

ISO 14001

ISO 14001

ISO belgeleri belli sorumlulukları ve kaliteyi oluşturmak adına gerekli olan evraklardır. ISO 14001 belgesi ise çevre ve kontrol bakımından uygunluk kapsamında olan belgedir. Bu sayede çevreye ve doğaya verilen zararın minimum seviyede tutulması amaçlanmaktadır. Şirketimiz Arsel Havalandırma ISO 14001 belgesine sahip olduğu gibi sunduğu havalandırma hizmetlerinde de belgenin alınmasına kolaylık sağlar. Kurulan sistemlerimiz çevresel faktörlere uygun şekilde fizibilite çalışması yapılarak tedarik edilir.